Organisatie

Ons bestuur en de verschillende commissies worden gevormd door actieve en enthousiaste leden.
Heb je een vraag of een idee: neem gerust contact met ons op.
Wil je ook iets voor de club doen? Daar zijn we altijd blij mee!
Stuur in dat geval een mail naar [email protected]


Bestuur

   
     

James Tan

Voorzitter

voorzitter@tvosdorp.nl

Marjon Sanders

(vice) voorzitter

voorzitter@tvosdorp.nl

Jola Gosen

Secretaris

secretaris@tvosdorp.nl

Joop Kuik

Penningmeester

penningmeester@tvosdorp.nl

Edwin Speijk

Technische commissie

techn.com@tvosdorp.nl

Martine Berlips

Algemene zaken

ledenadministratie@tvosdorp.nl

Rob Schatorje

Algemene zaken

algemenezaken@tvosdorp.nl

     

Ledenadministratie

   
     

Martine Berlips

 

ledenadministratie@tvosdorp.nl

Peter Beekman

 

ledenadministratie@tvosdorp.nl

     

Parkbeheer

   
     

Cor Mulder

Parkzaken

parkzaken@tvosdorp.nl

Willy van der Horst-Valent

Assistent

 

     

Technische commissie

   
     

Edwin Speijk

Competitieleider

techn.com@tvosdorp.nl

Menno Geurts

VCL assistent

techn.com@tvosdorp.nl

     

Jeugdcommissie

   
     

Willemijn Rietkerk-Grakist

 

jeugdcommissie@tvosdorp.nl

Miranda Vermeulen

 

 

Yvonne Tjan

 

 

Jeannette Verberk

 

 

Lourens van der Weerd

 

 

     

Luchthal

   
     

Roelie Duyvendak

 

luchthal@tvosdorp.nl

Ton Vos

 

luchthal@tvosdorp.nl

     

Werkgroep Communicatie

   
     

Martine Berlips

 

redactie@tvosdorp.nl

Marjolein Brouwer

 

redactie@tvosdorp.nl

Simone Mol

 

redactie@tvosdorp.nl

Marjon Sanders

 

redactie@tvosdorp.nl

James Tjan

 

redactie@tvosdorp.nl

     

Tennisleraren

   
     

Dennis Roggeveen

 

 

Jordi Uleman

 

 

     

Sponsoring

   
     

Rob Schatorje

 

algemenezaken@tvosdorp.nl

     

Website

   
     

Freek Vlasman

 

website@tvosdorp.nl

Thijs van Hout

 

website@tvosdorp.nl

     

Stichting Tennis Osdorp

   
     

Peter Veenendaal

Voorzitter

 

Raymond van Heusden

Secretaris/penningmeester

 

Cor Mulder

Parkbeheer

parkbeheer@tvosdorp.nl

Willy van der Horst-Valent

Assistent parkbeheer

 

 

 

TV Osdorp bedankt de volgende personen voor hun jarenlange inzet voor de vereniging

   

Ereleden

Leden van verdienste

Eric van Dam

Liesbeth Egberts

Rity Dekker

Merel Eekman

Yvonne van Oostveen

Willy van der Horst-Valent

Hein Groenhoff

Cor Mulder

Luc Sax

Wim Moerenhout

Lex Smit

Esther Tierie-Roetman

John van Sprang

 

Henk Veenendaal

 

 

Vragen?

logo

E-mail

info@tvosdorp.nl

Telefoon

+31 20 611 7219

TV Osdorp

Han Hollanderlaan 1
1067 BB Amsterdam