Voorjaarscompetitie 2019

 

Invallers

Indien je voor één (of meer) van de competitiedagen een invaller nodig hebt, dan is het toegestaan om zelf een invaller te regelen. Hierbij is het wel verplicht om contact op te nemen met ons (de Technische Commissie) om te controleren of deze speler speelgerechtigd is. De invalregeling van de KNLTB is namelijk wel versoepeld, maar toch zitten hier nog bepaalde regels aan verbonden en kan niet zo maar iedereen invallen in jouw team.

Indien een speler invalt en deze blijkt achteraf niet speelgerechtigd te zijn, dan zal de KNLTB een boete geven aan de club en punten in mindering brengen bij dit team. De boete zullen wij in dit geval verhalen op het desbetreffende team.

Let op! Indien een speler reeds ingevallen heeft (en je hebt dit gecontroleerd bij ons) dan wil dit niet zeggen dat de speler de volgende keer sowieso weer in mag vallen bij jouw team! Zorg daarom dat je altijd elke keer bij de Technische Commissie ([email protected]) controleert of iemand bij jouw team mag invallen.

Henk Franken (6/7)
Jonas van der Kaaij Olsson (5/4)
Tim Savenije (7/7)
Romeo Nijsse (8/8)
Lieke van den Berg (6/6)

 

KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 
Osdorp 1 - Afdeling 2 Osdorp 2 - Afdeling 10
Marja IJfs (C) Simone Mol (C)
Dorien Huiskamp Kees van der Poel
Janneke Tichelaar Harry Sikkink
Nicolette Verheus Christel Deckers
 
Osdorp 3 - Afdeling 2  
Peter Weppner (C)  
Wim Fenne  
Jola Gosen  
Pim Mittelmeijer  
Jeroen Buisman  

 

Dames Dubbel 17+ Vrijdag avond
Dames 1 - 2e klasse
Tecla Snoeks (C)
Liesbeth de Boer
Merel Eekman
Ingrid de Jong-Regter
Vivienne Tersteeg

 

Gemengd 17+ Zaterdag
Gemengd 1 - 2e klasse Gemengd 2 - 2e klasse
Willeke Wezenberg (C) Joey van Straten (C)
Susanne Mater Max van Ooijen
Lisa Moorman Chris Best
Marcel Mater Julian Hiraki
Jordy Lodewijks Lotte Anthonijs
  Demi Schipperijn
  Robin van der Zwaard
 
Gemengd 3 - 3e klasse Gemengd 4 - 4e klasse
Okke Essing (C) Thijs van Hout (C)
Ru Song Yu Hans Huisman
Willemijn Rietkerk Mark Stekelenburg
Paul Hollander Rene Bosman
  Marion de Wit
  Ingrid van Duuren
  Isabelle Vlasman
 
Gemengd 5 - 4e klasse Gemengd 6 - 4e klasse
Jessica Halsema (C) Jola Gosen (C)
Dana Zonneveld Jurio Simson
Paulien Laan Christel Deckers
Abdel Habibi Funda Jelsma
Ashwin Mohan Jeroen Buisman
Dave Koekoek  

 

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag
Gemengd dubbel 1 - 4e klasse  
Roelie Duyvendak  
Gaby Strobele  
Ipek Faydali  
Ton Vos  
Wim Joosen
 
Ronald Michels
 

 

Dames 17+ Zaterdag
Dames 1 - 3e klasse  
Jenny Werkhoven (C)  
Eefke de Vos  
Anne-Rose Lynch  
Anneke Groeizaam  
Sahar Ahmed  
Irene Savenije  
Emma van Kesteren  

 

Heren 17+ Zaterdag
Heren 1 - 2e klasse Heren 2 - 4e klasse
Mark Roffelsen (C) Simon Koning (C)
Menno Geurts Erik Bosch
Kevin van Loon Sander Franken
Rob Schatorje Bart Keukenmeester
  Nigel van Scheppingen
 
Heren 3 - 4e klasse  
Justin Westenberg (C)  
Klaas Reedijk  
Kees Smit  
René van Dijk  
Joram Ledegang  
Steve Burton  

 

Heren 35+ Zaterdag
Heren 1 - 3e klasse  
Harry van Beusekom (C)  
Rick Tanikromo  
Eric Tanikromo  
Randy Venderbos  
Richard Boucherie  

 

Gemengd 35+ Zondag
Gemengd 1 - 2e klasse  
Jaap Muileboom (C)  
Marjon Muileboom-Sanders  
James Tjan  
Maaike van Denderen  
Han Levels  

 

Gemengd Dubbel Zondag
Gemengd 1 - 2e klasse  
Stijn lechner (C)  
Marlot lettinga  
Christian verberne  
Paloma nijsse  
   

 

Heren Zondag
Heren 1 - 4e klasse Heren 2 - 4e klasse
Joey van Straten (C) Samuel Stuger (C)
Max van Ooijen Joris de Jong
Chris Best Jonathan Lumoindong
Julian Hiraki Jesse Tsui
Rob Schatorje Bruno de Boer
 
Heren 3 - 6e klasse Heren 4 - 7e klasse
Niels de Vries (C) Sietho Idsinga (C)
Rick Schulz Anton van den Broek
Edwin Speijk Helder Mendes
Arno Vos Ed Robinson
  Ivo Schouten
  Dolf Kroep
  Gert Jan Ros

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 20 611 7219

TV Osdorp

Han Hollanderlaan 1
1067 BB Amsterdam